Nowoczesne maszyny do cięcia arkuszy blach, rur i profili marki STIGAL

Kobieta korzysta w pracy z nowoczesnej maszyny do cięcia metalu

Artykuł sponsorowany.

Szukasz niezawodnego sprzętu do zakładu zajmującego się obróbką metali? Cenisz sobie niezawodność, precyzję i szybkość działania używanego sprzętu? Masz dzisiaj szczęście – trafiłeś na producenta maszyn do cięcia arkuszy blach, rur i profili STIGAL, który oferuje bezkonkurencyjne urządzenia wykorzystujące technologię plazmową.

Cięcie na najwyższym poziomie – poznaj maszyny marki STIGAL

W firmie STIGAL zajmujemy się produkcja maszyna do cięcia rur, blach i profili, które charakteryzują się doskonałą jakością cięcia i intuicyjną obsługą. Szczególną uwagę zwracamy na pozwalającej na intuicyjną i łatwą obsługę zapewniającą operatorom maksymalny komfort pracy. Zastosowanie nowoczesnych technologii i współczesnych rozwiązań pozwala na nieprzerwaną produkcję i doskonałą wydajność bez obniżenia jakości efektu końcowego.

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjną serię przecinarek plazmowych Dynamic X-PRO, VXstandard oraz ProMaster3D przeznaczonych do cięcia arkuszy blach. To najnowocześniejszy sprzęt przeznaczony do wykonywania najcięższych zadań oferujący bezkonkurencyjną jakość i precyzję obcinania i niezwykłą szybkość.

Dzięki możliwości zastosowania rewolucyjnej głowicy Multi3D w przecinarce ProMaster3D wykonasz nawet najdłuższe i najtrudniejsze cięcia, otrzymując przy tym doskonałą jakość i niezwykłą powtarzalność. Jest to sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającej branży. Dodatkowo istnieje możliwość jej rozbudowy dzięki modułowej konstrukcji, już w standardzie o bardzo dużych gabarytach.

WRYKRYS – niezawodne oprogramowanie CAD/CAM

Maszyny STIGAL są proste w obsłudze i oferują świetną funkcjonalność. Doskonale współpracują z programem WRYKRYS typu CAD/CAM, służącym do przygotowania procesu kształtowego cięcia elementów na przecinarkach. Umożliwia on optymalizację całego procesu cięcia, minimalizację odpadów, rozpisanie pełnego kosztorysu czy zarządzanie odpadami.

Program WRYKRYS polecany jest przez wielu zadowolonych użytkowników nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jest on stale rozwijany i dostosowywany do ciągle zmieniających się wymagań branży, tak aby oferować nieustannie intuicyjny i przyjazny w obsłudze interfejs i odpowiednią liczbę funkcji.

Posiada on najważniejsze opcje takie jak:

  • moduł nestingu,
  • moduł makro,
  • obsługa g-kodów,
  • arkusz kosztorysujący,
  • zarządzanie magazynem blach,
  • oraz wiele innych przydatnych funkcji.

Firma STIGAL jest autoryzowanym przedstawicielem programu WRYKRYS, a długoletnia współpraca z producentem pozwala nam na wpływanie na zmiany i kierunek rozwoju programu, bazując na potrzebach oraz sugestiach naszych klientów.

Jeżeli chcesz bliżej poznać nasze produkty i interesują Cię procesy produkcyjne w naszej firmie, polecamy odwiedzić naszą stronę internetową. Przekonaj się, że dokładamy wszelkich starań, aby Twoja firma działała sprawniej, bezpieczniej i skuteczniej – stale się rozwijamy, poszukując nowoczesnych rozwiązań. Stigal.pl – maszyny do cięcia plazmowego i gazowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.