Najlepsza ochrona, przydatne funkcje – antywirus AVG Internet Security dla firm

Ludzie w firmie

Artykuł partnera.

Najlepszy antywirus dla firm AVG Internet Security jest barierą dla hakerów i gwarancją, że wszystkie poufne dane będą bezpieczne. Chroni przed podglądaniem, kradzieżą plików z dysku oraz przypadkowym ściągnięciem wirusa na komputer. Jego praca opiera się na czterech głównych filarach ochrony.

Jak AVG Internet Security chroni przedsiębiorstwa?

Prywatne informacje są tym, co każda z firm pilnuje jak oka w głowie. To nie tylko dane klientów czy pracowników, ale również technologie, projekty, bazy danych. Najlepsze antywirusy dla firm chronią te newralgiczne obszary. AVG Internet Security blokuje ataki ransomware, których celem jest zaszyfrowanie plików; chroni kamerę przed ciekawskimi oraz usuwa ważne informacje, które nie są już potrzebne. Dodatkowo udostępnia użytkownikom sejf – miejsce, gdzie można bezpiecznie przechowywać dokumenty elektroniczne, bez obawy o ich ujawnienie.

Przede wszystkim skuteczny Antywirus

Drugim filarem ochrony jest ochrona antywirusowa. Niemiłą niespodziankę można spotkać w sieci lub mailu. Jednak żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na kasowanie maili od klientów. Z dobrym antywirusem dla firm nie trzeba tego robić. Nawet, gdy klient podeśle zainfekowany załącznik, AVG Internet Security go wychwyci i unieszkodliwi. To samo stanie się ze spamem, próbami wykradzenia haseł przy pomocy fałszywego maila z banku lub podstawionego linku.

Kompleksowa ochrona sieci internetowej dzięki AVG

Trzecim filarem ochrony jest bezpieczeństwo sieciowe. Każda większa firma ma swoją sieć wewnętrzną, która może zostać zaatakowana. Dzięki nowoczesnym mechanizmom kontroli AVG Internet Security zabezpiecza ją na wielu płaszczyznach: od routera aż po potencjalne luki. Nasz dobry antywirus sprawdza też na bieżąco jej stan by uniknąć sytuacji gdy zbyt łatwe hasło lub stare oprogramowanie na routerze stało się przyczyną włamania.

Bezpieczne korzystanie Internetu oraz bankowości online

Czwartym filarem jest bezpieczeństwo online. Chyba nikt nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez korzystania z Internetu. Niestety, także tam można się natknąć na hakerskie pułapki. Dobry antywirus monitoruje sieć pod kątem niebezpieczeństw i ostrzega przed nimi.

AVG Internet Security sprawdza na bieżąco wszystkie działania użytkownika w Internecie. Próba wejścia na fałszywą stronę, pobrania wirusa w pliku lub zalogowania się na podstawionej witrynie banku zaraz zostanie wykryta. Bezpieczne są również transakcje i zakupy on-line.

Najlepszy antywirus dla małych firm

AVG Internet Security to również łatwość obsługi, dobra cena i pomoc techniczna po polsku, dostępna przez całą dobę. To najlepszy antywirus dla małych firm, co potwierdzają niezależne testy i badania.

___

Zobacz jak działa antywirus od AVG dla firm.

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.