Profesjonalne prasowanie

Wyprasowane ubrania w garderobie

Prasowanie gotowych wyrobów odzieżowych, czy też zaprasowywanie poszczególnych elementów na etapie produkcyjnym jest niezwykle istotne. Znacznie ułatwia ono proces szycia oraz nadaje finalny i elegancki kształt gotowej odzieży. Każdy produkt nim trafi, czy to do sprzedaży hurtowej, czy detalicznej, musi być wyprasowany i bez szpecących zagnieceń.

Jakość przede wszystkim

Prasowanie gotowych wyrobów odzieżowych, czy też zaprasowywanie poszczególnych elementów na etapie produkcyjnym jest niezwykle istotne. Znacznie ułatwia ono proces szycia oraz nadaje finalny i elegancki kształt gotowej odzieży. Każdy produkt nim trafi, czy to do sprzedaży hurtowej, czy detalicznej, musi być wyprasowany i bez szpecących zagnieceń.

Profesjonalna deska do prasowania jest narzędziem absolutnie niezbędnym w każdym zakładzie odzieżowym bez względu na jego wielkość.

Dopasowanie w każdej sytuacji

Wielkość deski do prasowania dobierana jest do rodzaju produkcji. Do małych zakładów i do firm jednoosobowych proponujemy nasze uniwersalne stoły prasowalnicze. Powierzchnia i kształt deski przypominają te tradycyjne domowe, dzięki czemu nadają się do prasowania zarówno koszul jak i spodni, oraz niedużych obrusów. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia deski, tak by w dniach o mniejszym natężeniu pracy nie zajmowała przestrzeni roboczej.

Każda profesjonalna deska do prasowania z naszej oferty posiada odsysanie i podgrzewanie elektryczne, dzięki czemu prasowana odzież zachowuje swoją jakość. Odsysanie, przede wszystkim utrzymuje prasowany produkt na miejscu, co znacznie ułatwia pracę zwłaszcza przy większych wyrobach.

Wielkość, rodzaj, posiadane funkcje deski, zawsze dobieramy do wielkości hali produkcyjnej i do rodzaju produkcji. Do wyboru mają państwo stoły prasowalnicze z wytwornicą pary, bez wytwornicy, a także stoły, które można podłączyć do centralnej instalacji pary.

Diabeł tkwi w szczegółach

Profesjonalna deska do prasowania z wytwornicą pary to doskonały wybór jeśli mamy ograniczoną przestrzeń roboczą. Jeśli jest to kwestia istotna, warto też zwrócić uwagę czy stół posiada regulację wysokości. Innym istotnym elementem każdej deski jest posiadanie drążka trzymającego przewody oraz silikonowej podkładki pod żelazko. Są to wprawdzie drobne elementy, ale przy intensywnym prasowaniu niezwykle istotne, ułatwiające i przyspieszające pracę.

Przygotowując szwalnię mogą państwo wybierać pośród wielu modeli profesjonalnych desek do prasowania. W naszej ofercie znajduje się również uniwersalny stół prasowalniczy z regulacją wysokości, który może być obsługiwany zarówno przez osoby prawo i leworęczne. Oferujemy specjalne stoły do prasowania szwów nogawek spodni. Duże stoły o różnych powierzchniach specjalnie przystosowane do prasowania zasłon czy obrusów.

Można również dobierać szereg dodatkowych akcesoriów specjalnie przeznaczonych do desek do prasowania. Specjalne rękawniki o różnych wielkościach, ramiona do podwieszania żelazka, lampy, krzesła, a wszystko po to by praca odbywała się jak najsprawniej i najefektywniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.